Drevená podlaha - Dlážkovica  
(severský smrek)

  • Je vyrábaná v najobľúbenejších rozmeroch a dľžkach, prípadne vieme vyrobiť aj na mieru.
  • Prvoradá a základná je u nás spokojnosť zákazníkov, preto v našej ponuke nájdete výhradne to najkvalitnejšie drevo.
  • V rámci Slovenska Vám privezieme drevenú podlahu inak nazývanú aj dlážkovica zadarmo ak si objednáte aspoň 35m2.
  • Neberieme žiadne zálohy, ani platby vopred. Zaplatíte až po skontrolovaní dreva priamo u Vás pri doručení našimi šoférmi
  • Správne vykonaná montáž drevenej podlahy určuje jej životnosť preto dodržujte osvedčené postupy, prípadne sa informujte u nás.
  • Cena našich produktov možno nie je najnižšie na trhu ale určite je najlepšia v pomere cena a kvalita, za to ručíme.
  • Oboznámte sa s ponukou nášho obchodu a obráťte sa na odborníkov Tatraprofil.sk – radi vám pomôžu vybrať to správne riešenie.

Cenník Drevená podlaha - Dlážkovica

drevena-podlaha-dlazkovica

Potrebujete väčšie množstvo >100m2 ? 

Ceny vám znížime! 

Zavolajte nám 0949 449 753 !

 

  Drevená podlaha – Dlážkovica

(severský smrek)

 
Rozmer /šírka  x  hrúbka/ v mmKvalitaceny za 1m2 Dostupné dĺžky
     
148×20A12,85 € 4m, 5m
     
     
148×28A16,99 € 4m, 5m
 AB16,20 €Akcia!4m, 5m
     

Drevená podlaha – Dlážkovica (červený smrek)   

 
Rozmer /šírka  x  hrúbka/ v mmKvalitaceny za 1m2Dostupné dĺžky
    
148×20A16,99 €4m, 5m
 AB15,59 €4m, 5m
    
148×28A20,99 €4m, 5m
    
    
2

Objednávky a viac info na:

0949 449 753

Pondelok - Piatok od 8:00 do 17:00

Drevená Podlaha

Drevo je raz drevo. Kto nespoznal jeho krasu nevie o čo prichádza. Neváhajte  spoznať čaro prírodného dreva v podobe kvalitnej podlahy pre vaše interiéry alebo exteriéry. Drevená podlaha vám vyčaruje úsmev na tvári. Jej krása sa prejaví nielen v podobe oku lahodiacej kresby ale aj prijemným pocitom keď položíte bosou nohu na vašu novu drevenú podlahu. U nás nájdete to najlepšie drevo pre vašu novú podlahu. Drevená podlaha je jednoducho kúzelná. Drevo je jeden z najlepších, obnoviteľných, ekologických materiálov. Pohlcuje elektromagnetický smog. Pôsobí antidepresívne a upokojujúco. Vaše ratolesti budú vašu novú podlahu z kvalitného dreva jednoducho milovať. 

Drevená podlaha je neustále populárnou voľbou pri výbere podlahových materiálov pre domácnosti. Okrem svojej prírodnej krásy a estetickej príťažlivosti poskytuje aj množstvo ďalších výhod. Prečo je práve drevená podlaha správna voľba pre váš  domov?

Odolnosť a trvanlivosť: Jednou z najväčších výhod drevenej podlahy je jej odolnosť a trvanlivosť. Kvalitné drevo je schopné vydržať mnoho rokov, čím predstavuje dlhodobú investíciu do vášho domova. Správne ošetrovaná drevená podlaha dokáže odolať bežnému opotrebeniu, škrabancom a odfarbeniu, a tak udržuje svoj pôvab aj počas dlhých rokov používania. 

Prírodná krása: Drevená podlaha prináša do vášho domova prírodnú krásu. Každá doska dreva je jedinečná, s vlastným vzorom, farbou a štruktúrou. Tento prírodný vzhľad dodáva vášmu interiéru šarm a eleganciu, čím vytvára príjemnú atmosféru a teplo v miestnosti. V kombinácií s kvalitným tatranským profilom získate prírodný vzhľad vašich interiérov.

Rôznorodosť vzorov a druhov dreva: Drevená podlaha ponúka nespočetné množstvo možností pri výbere vzorov a druhov dreva. Môžete si vybrať medzi dubom, bukom, jaseňom, orechom a ďalšími druhmi dreva. Každý druh dreva má svoje vlastné charakteristiky a vzhľad, čo vám umožňuje prispôsobiť podlahu vášmu osobnému štýlu a preferenciám.

Jednoduchá údržba: Starostlivosť o drevenú podlahu je pomerne jednoduchá. Pravidelné vysávanie a jemné utieranie vlhkou handrou s mierne zmyselným čistidlom stačia na jej udržanie v dobrom stave. Je však dôležité vyhnúť sa nadmernému množstvu vody, aby nedošlo k poškodeniu dreva.

Výhody pre zdravie a životné prostredie: Drevené podlahy majú pozitívny vplyv na kvalitu vnútorného prostredia. Drevo je prirodzene hypoalergénne a neuchováva prach, roztoče ani iné alergény. Okrem toho, drevená podlaha neobsahuje chemické látky a emisie, ktoré môžu byť prítomné v iných druhoch podláh. Je to ideálna voľba pre alergikov a tých, ktorí si cenia zdravé bývanie. 

Voľba drevenej podlahy je jednoducho skvelý výber!

drevena-podlaha